Overslaan en naar de inhoud gaan

Hoe kunnen we u helpen?

  • Corporate news
  • 07-06-2022

Willem Bijveld is per 1 juni 2022 werkzaam bij NautaDutilh als counsel in onze Corporate M&A-praktijk.

Willem heeft tien jaar ervaring met het adviseren van corporates en sponsors in zowel internationale als Nederlandse private en publieke fusies en overnames. Hij heeft uitgebreide ervaring met bilaterale en veilingverkooptrajecten, public-to-private transacties, vijandige overnames en vraagstukken die betrekking hebben op aandeelhoudersactivisme. Hij adviseert ook over fiduciaire verplichtingen raden van bestuur en raden van commissarissen, equity investeringen, openbaarmakingsverplichtingen en beschermingsconstructies. 

"Wij zijn zeer verheugd dat Willem onderdeel uitmaakt van NautaDutilh", zegt managing partner Lieke van der Velden. "Zijn komst past uitstekend in onze ambitie om onze internationale en nationale cliënten het pragmatische en businessgerichte advies te bieden dat nodig is wanneer het er echt op aankomt. Met zijn kennis van en ervaring met high-end publieke en private M&A-transacties, inclusief bet-the-company werk, is Willem een waardevolle versterking van onze M&A-praktijk." 

Willem Bijveld: "Ik maak met veel plezier de overstap naar NautaDutilh en diens uitstekende team van advocaten. NautaDutilh's Corporate M&A-praktijk heeft een sterke reputatie in de markt als counsel in grote, complexe transacties en het is een voorrecht om de gelederen te versterken. Ik kijk ernaar uit om samen te werken met ons team en met andere kantoorgenoten, in het bijzonder het Capital Markets team, en de uitstekende, pragmatische oplossingen te bieden die meerwaarde hebben voor onze cliënten."

Jaap Stoop, die de Corporate M&A-praktijk bij NautaDutilh leidt: "Willem's ervaring op het gebied van zowel private als publieke M&A-transacties, waaronder het adviseren van ondernemingen met betrekking tot het omgaan met vijandige bieders als activistische aandeelhouders, is een waardevolle versterking voor ons Corporate M&A-team en natuurlijk voor NautaDutilh als geheel. Als kantoor hebben wij een sterke positie in gereguleerde markten, en met de komst van Willem kunnen wij daar verder op voortbouwen. We zijn blij dat Willem deel uitmaakt van ons team en kijken ernaar uit samen te werken en het verschil te blijven maken voor onze cliënten."  

Cookie melding

We care about your privacy. We only use cookies strictly necessary to ensure the proper functioning of our website. You can find more information on cookies and on how we handle your personal data in our Privacy and Cookie Policy.